tik-tok instagram youtube radio
godło uczelnia liderów
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

Rekrutacja

Zależy Ci na zdobyciu doświadczenia, rozwoju osobistym i lubisz aktywne życie? Chcesz poznać ludzi z pasją, chcesz z pełnym zaangażowaniem tworzyć z nimi radio? Już dziś wyślij nam swoje zgłoszenie na Facebooku!


Pragniesz poznać tajniki radia od kuchni? To tu poznasz i nauczysz się obsługi sprzętu radiowego: konsoli, programów emisyjnych oraz służących montażom dźwięku. Tutaj również zapoznasz się z czynnościami digitalizowania muzyki i katalogowania jej, a przede wszystkim masz szansę stać się prawdziwym prezenterem radiowym z krwi i kości. Jeśli masz zacięcie techniczne, dołącz do Redakcji Muzycznej.

Szukamy osób, którym nie będzie straszny mróz ani upał, które dzielnie z mikrofonem w ręku wyruszą w miasto, aby poznać opinię tłumu lub samych organizatorów jeleniogórskich eventów, a może chcesz prowadzić serwis informacyjny na antenie radiowej? Zostań dziennikarzem! Redakcja Informacyjna czeka na Twoje zgłoszenie!

Kochasz muzykę ? Chcesz swoimi przekonaniami zmienić świat ? Poprowadź swoją własną audycję. Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia, lub słyszysz wszędzie muzykę i chcesz się nią pochwalić, dołącz do Redakcji Programowej !


POSZUKIWANY, POSZUKIWANA:

1. wolontariusz / wolontariuszka – student – na stanowisko:

- reporter / serwisant

- dziennikarz sportowy

- dziennikarz muzyczny

- realizator / dj

Wystarczy tylko, że wyślesz nam swoje zgłoszenie na naszym Facebooku. Radio NaGłos czeka właśnie na Ciebie! Skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na indywidualne spotkanie (w przypadku kandydatów na stanowisko dj / realizator i dziennikarz muzyczny odbędą się również krótkie przesłuchania w studiu radiowym), a następnie szkolenia wstępne.

Praca w Radiu NaGłos oparta jest na zasadzie wolontariatu. Za pracę na rzecz Radia NaGłos nie dostaniesz wynagrodzenia, ale możesz zyskać doświadczenie i nowe umiejętności, zdobyć wiedzę, poznać ciekawych ludzi. Praca w Radiu NaGłos to inwestycja w siebie.

 

radio

 

radio 1

 

radio 2

 

 

radio 4